kominek a salonie
Kategorie:

Gwiazdka w blasku kominka

Uwielbiamy wpatrywać się w ogień. Jego widok nas wycisza, odpręża i relaksuje. Od setek lat niezmiennie pragniemy znaleźć się w jego kojącym zmysły kręgu. Szczególnie w chłodniejsze dni marzymy o żywym ogniu, czy będzie on płonął w otwartym, wiejskim palenisku, nowoczesnym, zamkniętym kominku, w wygodnym kominku gazowym, czy też w biokominku.

Marzenie o własnym żywym ogniu pomoże spełnić nam renomowany producent kominków Kratki. Firma od momentu powstania w 1998 roku dba, by jej urządzenia spełniały najwyższe standardy i były zgodne z restrykcyjnymi normami EkoDesign. W sklepie Kratki znajdziemy kominki do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od metrażu, którym dysponujemy, stylu aranżacji, i naszych indywidualnych upodobań. Bogata oferta firmy to nowoczesne, bezpieczne wkłady kominkowe do współczesnych domów, żeliwne i stalowe piece wolnostojące, wygodne, mało angażujące użytkowników kominki gazowe oraz biokominki.

– Żywy ogień w domu to największe marzenie inwestorów. Myślą o nim właściciele nowoczesnych domów o dużej powierzchni na podmiejskich osiedlach i posiadacze mniejszych apartamentów w mieście. W zależności od możliwości lokalowych i technologicznych, każdemu z nich jestem w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie, które sprawi, że żywy ogień zagości w ich salonie – mówią architekci współpracujący z firmą Kratki.

Szczególnie jesienią i zimą, w chłodniejsze miesiące, gdy wieczory wloką się w nieskończoność, chcielibyśmy z rodziną zasiąść na sofie przed kominkiem

 – Jeśli nie masz kominka tradycyjnego lub nie masz możliwości zamontowania go u siebie, mamy na to lekarstwo. Rozwiązaniem może być kominek gazowy – mówią eksperci Kratek. To propozycja dla osób, które nie mają czasu na gromadzenie i przygotowywanie opału, rozpalanie, wygarnianie popiołu i wszystkie inne czynności związane z użytkowaniem kominka tradycyjnego. Obsługa naszych urządzeń gazowych nie wymaga tych wszystkich zabiegów. Wystarczy nacisnąć guzik na pilocie lub w telefonie z zainstalowaną odpowiednią aplikacją i już możemy cieszyć się naturalną wizją ognia i ciepłem bijącym z kominka. Nowoczesne wzornictwo minimalistycznego kominka gazowego Leo wpisze się w każdy styl aranżowania wnętrz. W designerskim apartamencie doda luksusu, w eleganckim glamour – ciepła. We wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i w stylowych domach z duszą z powodzeniem zastąpi tradycyjne palenisko. Wszystkie produkty z linii Leo posiadają certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska. Kominki te można zasilać, wykorzystując jedno z dwóch źródeł gazu – ziemny lub LPG.

W firmie Kratki znajdziemy także szeroką ofertę biokominków

Możemy wybierać pośród minimalistycznych modeli ze stali i szkła i modeli portalowych wyglądem przypominających standardowe kominki. Marka Kratki oferuje wersje biokominków pod zabudowę, wiszące lub wolnostojące, których największą zaletą jest mobilność. To rodzaj kominka, dzięki któremu możemy spełnić marzenia o gwiazdce przy żywym ogniu, chociaż zostało już do niej bardzo niewiele czasu. Wystarczy kupić, przywieźć do domu, nalać biopaliwo i zapalić zapałkę, by magiczna atmosfera świąt zapanowała w domu. Spragnieni przytulności mają w czym wybierać. W ofercie marki Kratki znajdziemy niewielkie kominki przystosowane do ekspozycji na stole i większe, ponad metrowe, które podczas Bożego Narodzenia z powodzeniem zastąpią nam telewizor. Biokominek to także znakomity pomysł na prezent. Jeśli nie dla kogoś z rodziny, to dla domu. Gwarantujemy, Wasz salon będzie nim zachwycony!

Dodaj komentarz