mobilna wystawa
Kategorie:

InnovationTOUR. Mobilna wystawa STIEBEL ELTRON – jesteśmy w drodze do Ciebie!

InnovationTOUR to wyjątkowy projekt koncernu STIEBEL ELTRON, którego celem jest zbliżenie marki, innowacyjnych rozwiązań i produktów z Partnerami i Klientami. W 2021 roku mobilny salon wystawowy odwiedzi najważniejsze kraje w Europie, w tym także Polskę. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, zaplanuj swój czas i odwiedź mobilną wystawę w aż w 4 miejscowościach w Polsce: Wrocławiu, Krakowie, Warszawie oraz w Gdańsku.

STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która podczas mobilnej wystawy zaprezentuje szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie urządzeń. W ofercie znajdują się produkty z zakresu energii odnawialnej, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania pomieszczeń. Bogactwo możliwości wyrobów firmy zapewni Ci przyjemne, funkcjonalne zabezpieczenie domu przed czynnikami zewnętrznymi.

Innowacyjne rozwiązania dla zielonej przyszłości

Odkryj świat STIEBEL ELTRON i poznaj ofertą innowacyjnych rozwiązań dla zielonej przyszłości. Ultranowoczesność jest w zasięgu ręki. Poznaj ofertę, rozwiązania i doskonałe produkty dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią.

Na mobilnym stoisku zapoznamy Cię z inteligentnymi urządzeniami, które zwiększą Twój komfort życia i zabezpieczą Twoją inwestycję. Spójrzmy, czym są razem:

  • Pompy ciepła do nowych i modernizowanych domów,
  • Wentylacja z odzyskiem ciepła do nowych i modernizowanych domów,
  • Ogrzewacze wody będące gwarancją komfortowego i energooszczędnego przygotowywania ciepłej wody,
  • Elektryczne ogrzewacze pomieszczeń

Spotkajmy się, mobilna wystawa czeka właśnie na Ciebie

  • Wrocław, 16-17 lipca – Aleja Bielany przy IKEA i OBI, w godzinach: 10-20
  • Kraków, 23-24 lipca – Modlniczka przy Galerii Handlowej WITEK Home, w godzinach: 10-20
  • Warszawa, 30-31 lipca – Home Park Targówek, w godzinach: 10-20
  • Gdańsk, 5-6 sierpnia – Centrum handlowe MATARNIA, w godzinach: 10-20

Bądźmy tam razem. Jubileusz 30-lecia STIEBEL ELTRON w Polsce.

To dodatkowa okazja, aby spotkać się z nami podczas InnovationTOUR. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, zaplanuj swój czas i odwiedź STIEBEL ELTRON na przełomie lipca i sierpnia. Zaufaj i postaw na najlepszych. Zwiększ Swój komfort życia i zabezpiecz Swoją inwestycję na lata.

Dodaj komentarz