milosne prezenty
Kategorie:

Jak powiedzieć „Kocham Cię”, nie używając słów. Prezenty, które wyrażają wiele

Miłość to najważniejsze uczucie w naszym życiu, zatem warto kochać i być kochanym. Ale bądźmy szczerzy, nie chodzi o słowa, ale o język miłości, który powinien być czymś więcej, wszak miłość trzeba okazywać, a można to zrobić na wiele sposobów. W końcu każdy z nas ma swój własny język miłości. Jak powiedzieć „Kocham Cię”, nie używając słów?

Pokaż miłość poprzez prezent

W tym przypadku wcale nie mamy na myśli żadnych drogich prezentów, lecz czasami poprzez drobnostki można pokazać jak ważna jest ta druga osoba dla nas. Nie trzeba wcale fajerwerków, lecz poprzez mały upominek można wyrazić naprawdę wiele. Na pewno warto zakupić multiramki na zdjęcia. Do środka oczywiście możecie włożyć Wasze wspólne fotografie od poznania się przez inne ważniejsze, ale i mniej ważne chwile w Waszym życiu. Można także postawić na listy miłośne czy też poezję nawet nie tę własnoręcznie stworzoną, lecz lepiej postawić na klasyków, którzy za pomocą pięknych słów potrafili wyrazić głębie uczucia niczym ocean. Oczywiście multiramki są też prezentem praktycznym, bo sprawdzą się do Waszego wspólnego mieszkania. Tutaj możecie postawić na model w kształcie serca, ale i prosty, prostokątny – a więc możliwości jest więcej.

Nie pytaj, tylko pomóż

Nie wszystkie kobiety lubią dostawać kwiaty, bo dla niektórych liczą się gesty, a zatem poprzez drobne gesty partnerka może poczuć się naprawdę kochana, nawet jeżeli nie mówicie jej tego ciągle i przez cały czas. A ukazać uczucie można bardzo łatwo. Jeżeli widzicie, że jest zapracowana i nie ma czasu na nic, to nie pytajcie, tylko przygotujcie wykwintną kolację, a potem za sobą posprzątajcie. Nie chodzi o pójście po najmniejszej linii oporu, lecz raczej o postaranie się, a wykwintny obiad można zrobić naprawdę łatwo. Wystarczy tylko kupić łososia, którego trzeba przyprawić i upiec w piekarniku, do tego gotowany brązowy ryż i szparagi. Zatem każdy da radę, a jeżeli rzeczywiście przygotowanie takie obiadu stanowi dla Was wyzwanie niczym wejście na Monte Everest, to polecamy Wam zamówienie wykwintnego obiadu z eleganckiej restauracji i nie jest to żaden kebab czy też pizza z krewetkami.

Prezent, który inspiruje

Po wielu latach związku często wchodzi rutyna i ta rutyna niestety może niszczyć relacje. A zatem niezależnie ile czasu jesteście ze sobą, zawsze warto się starać. A więc zaskakiwać się wzajemnie, ale oczywiście pozytywnie. Na pewno takim zaskoczeniem może być podarowanie portretu ukochanej. Oczywiście jeżeli nie macie talentu, to lepiej się tego nie podejmować, ale zawsze taki rysunek można zlecić. Dobrym wyborem jest też wspólny portret wykonany na podstawie Waszego wspólnego zdjęcia. Pozostaje jeszcze znalezienie idealnie pasujących multiram na ścianę, bo obok portretu możecie umieścić Wasze fotki z wakacji czy też takie zwyczajne, które najbardziej kojarzą się Wam z pięknymi i przyjemnymi chwilami.

Miły wieczór z lampką wina w tle

Czasami mniej znaczy więcej i nie zawsze trzeba silić się na bardzo romantyczne akcje, bo są kobiety, które naprawdę, ale to naprawdę romantyzmu nie tolerują i wcale nie udają. W takim przypadku warto zorganizować semi romantyczny wieczór, a więc taki, który będzie pokazywał jak druga osoba jest dla ciebie ważna, ale bez zbędnych płatków róż rozrzuconych wokół łóżka. A więc jak zorganizować taki wieczór? To banalnie proste, wystarczy zakupić butelkę dobrego wina, czyli takiego, które kosztuje więcej niż 20 złotych, następnie przyda się popcorn, makaroniki oraz dobry film na VOD czy DVD, bo jakoś na Netflixie coraz trudniej coś znaleźć. Teraz pozostaje już tylko przebrać się w wygodne piżamy, następnie przytulić się, jedząc, pijąc, śmiejąc się i od czasu do czasu oglądając jakiś tam film. A po wszystkim nadal można zasnąć w swoich objęciach. Rano warto wstać przed partnerką i do łóżka podać jej dużą filiżankę cappuccino oraz słodkiego rogalika z Nutellą, bo chyba Nutellę uwielbia każda kobieta, no prawie każda.

Oto kilka naszych propozycji na pokazanie uczucia, ale gestem, a nie tylko słowem. Choć jest już po Walentynkach, to przecież zamiast raz w roku kupować kwiaty i czekoladki, warto starać się przez cały rok i wzajemnie się o siebie troszczyć.

Dodaj komentarz