katalog produktow
Kategorie:

Nowy katalog produktów Radaway jest już dostępny

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, to również czas remontów. Pamięta o tym Radaway – producent nowoczesnych kabin prysznicowych, który dla klientów przygotował właśnie nowe propozycje i katalog na sezon 2021/2022. Co pojawiło się w ofercie?

Nowy katalog Radaway to wiele nowości oraz dodatkowych rozwiązań, które pozwolą na jeszcze lepsze dopasowanie produktów do łazienek oraz gustów klientów.

Jedną z najistotniejszych zmian jest pojawienie się nowej usługi umożliwiającej wykonanie oryginalnego, wielobarwnego nadruku na szkle. Print Radaway dostępny jest prawie we wszystkich seriach kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, jak i parawanów nawannowych. Usługa daje niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne oraz techniczne, dzięki czemu każdy ma szansę urozmaicić design wybranego produktu względem własnych upodobań.

Oferta uzupełniona została też o nowe kabiny prysznicowe

Do serii Nes dołączyły modele walk-in w wersji chrom i czarnej oraz Modo New Walk-in w kolorze złotym. Te dwie nowości to ukłon w stronę aktualnych trendów i zyskujących wciąż na popularności kabin otwartych. Kolekcję Nes poszerzono dodatkowo o nowe warianty szkła – Frame z czarną ramą oraz Factory z czarnymi szprosami. O możliwość wyboru tego typu szyb wzbogacono także kabiny Idea. Co więcej, ta seria rozbudowana została o nowe wersje – narożną KDS oraz przyścienną KDJ+S w dwóch kolorach profili (czarnym i chrom).

Radaway dbając o najwyższą jakość i komfort użytkowania produktów, wprowadził też innowacje udoskonalające znane już i lubiane serie. Przykładem są zmiany w kolekcjach Torrenta, Eos i Carena. W przypadku kabin i drzwi Torrenta zwiększona została wysokość szyby do 1950 mm. Produkty te posiadają również nowy metalowy uchwyt oraz nowy system mocowania do ściany. Podobne zmiany nastąpiły w serii Eos, w której metalowy uchwyt został dodatkowo wyposażony w element z tworzywa TPE zapobiegający uderzaniu drzwi o szybę lub ścianę. W kabinie wykorzystano też nowy system montażu ścianki stałej do ściany. Z kolei w modelu Carena KDJ zastosowano nowy sposób połączenia frontu kabiny ze ścianką boczną. Wszystkie zmiany powodują, że produkty są jeszcze wygodniejsze i lepiej się prezentują.

Dodaj komentarz