funkcjonalna lazienka
Kategorie:

Pełna funkcjonalność i uniwersalność w zasięgu ręki

Istnieją osoby, które preferują szybkie, orzeźwiające prysznice oraz tacy, dla których udany dzień musi skończyć się długim i błogim relaksem w wannie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy obydwa typy tych ludzi mieszkają ze sobą pod jednym dachem? Wybrać parawan nawannowy od SANPLAST SA!

Funkcjonalność, higiena, oszczędność miejsca

Parawan nawannowy to kompromis, który świetnie sprawdza się w łazience. Jego niezaprzeczalnymi zaletami jest lepsze zagospodarowanie miejsca, ponieważ na powierzchni, którą zajmuje tylko wanna, znajduje się również prysznic. Taki parawan idealnie współgra z wannami marki SANPLAST SA tworząc jedną, pasującą do siebie, spójną całość. Dzięki modyfikacji powierzchni szkła Glass Protect,  możemy być pewni łatwości jego czyszczenia. Zyskujemy także pewność, że sprzęt będzie działał i wyglądał estetycznie przez wiele lat.

Pełna estetyka parawanów nawannowych

Nowoczesne parawany nawannowe SANPLAST SA wykonane są ze szkła hartowanego. Dzięki swojej transparentności szyba w parawanie nie zasłania światła, a cała łazienka optycznie się powiększa. Takie rozwiązanie jest niezwykle elegancie i nowoczesne. Parawany nawannowe to funkcjonalność w najczystszej postaci – umożliwia komfortowe wzięcie prysznica, przy jednoczesnym nie rezygnowaniu z opcji pełnego relaksu, jaki daje wanna.

Kto powinien wybrać parawan nawannowy?

Na parawan nawannowy powinni zdecydować się wszyscy ci, którzy mieszkają z  domownikami o odmiennych preferencjach kapielowych. Będzie to również dobry wybór dla każdego, kto ceni sobie pełną wygodę, funkcjonalność, a przede wszystkim, możliwość decydowania i brak ograniczeń. Wszystko po to, aby każdego dnia cieszyć się inną opcją, dającą możliwość wykąpaniu się każdemu w sposób, który lubi najbardziej.

Niech Twoja łazienka dostosuje się do Ciebie, a nie Ty do niej. W realizowaniu tego marzenia pomoże Ci SANPLAST SA.

Dodaj komentarz