unikatowa podloga
Kategorie:

Unikatowa podłoga w zasięgu ręki

Chapel Parket to marka wykonywanych na zamówienie dębowych podłóg (desek, klepek oraz kasetonów) dostępnych w formie litej oraz warstwowej, które można montować na ogrzewaniu podłogowym. Wszystkie kolekcje podłóg Chapel Parket mają heblowaną powierzchnię, dzięki czemu zyskują ciepły i naturalny wygląd oraz unikalny wizualnie efekt.

Chapel Parket to marka, którą sygnowane są najbardziej ekskluzywne drewniane podłogi

Marka oferuje produkty jedyne w swoim rodzaju, powstające w sposób przyjazny dla środowiska. – Do tworzenia naszych podłóg wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości europejskie drewno dębowe. Począwszy od surowego drewna, aż po gotowy produkt – podkreśla Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket. Pozwala na uzyskanie elementów w pełni funkcjonalnych, a zarazem wyjątkowych wizualnie. W związku z tym produkty sygnowane tym brandem przypadły do gustu szczególnie miłośnikom naturalnych materiałów. Unikalne wzornictwo jest rezultatem pracy doświadczonych rzemieślników i stosowania odpowiednich substancji. Inwestorzy mogą nabyć zarówno elementy poddane opatentowanym procesom postarzania, jak i materiał bez celowych uszkodzeń.

Podłogi Chapel Parket powstają na indywidualne zamówienie i są „szyte na miarę”

W ofercie dostępne są m.in. podłogi nacinane poprzecznie czy też ze skrobaną powierzchnią. Zwieńczeniem każdej realizacji jest zabezpieczenie drewna olejem woskowym wzbogaconym o związki krzemu. – Warstwa ta podnosi odporność materiału na uszkodzenia związane z jego codziennym użytkowaniem, pozwala cieszyć się podłogą przez długie lata – komentuje Paweł Bekas. Podłóg takich nie trzeba cyklinować, wystarczy regularna konserwacja.

W ciągu swojej wieloletniej działalności Chapel Parket na polskim rynku, marka zrealizowała mnóstwo różnych zamówień, także nietypowych. Przykładem takiej realizacji w ostatnich miesiącach są indywidualne wzory kasetonów w Muzeum Czartoryskich w Krakowie.

Dodaj komentarz