kabina prysznicowa
Kategorie:

Uniwersalne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu – kabiny kompletne od SANPLAST SA

Kabina prysznicowa jest jednym z elementów wyposażenia łazienki, która odgrywa w niej kluczową rolę. Ze względu na swoje gabaryty i wygląd determinuje styl wnętrza. Zaletą kabin kompletnych jest to, iż doskonale sprawdzą się one w każdej łazience. Niezależnie czy jest to większy pokój kąpielowy, czy mniejszy metraż – kabina prysznicowa kompletna- będzie doskonałym rozwiązaniem.

Niekwestionowaną zaletą kabin prysznicowych kompletnych firmy SANPLAST jest dopasowanie całego zestawu, estetyka wykonania jak również wysokojakościowe materiały, z których powstały. Dużym plusem jest szczelność kabiny oraz jej prosty montaż. Każdy zestaw serii Basic Complete oraz Classic II obejmuje kabinę czterościenną z brodzikiem i syfonem oraz baterię: termostatyczną lub mieszaczową w zależności od wersji, na którą zdecyduje się klient.

Siła tkwi w prostocie

Tego typu kabiny prysznicowe cechuje uniwersalność. Różnorodność jaką oferuje SANPLAST sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie i dopasuje pod swoje preferencje. Kabina czterościenna występuje w wielu wariantach. Jako półokrągła, z przesuwanymi drzwiami, z drzwiami skrzydłowymi przy ścianie oraz jako zabudowa wnęki i z drzwiami przesuwanymi trójelementowymi. Daje to gwarancję dopasowania modelu do potrzeb i zabudowy łazienki. Wybierając kabiny kompletne SANPLAST mamy gwarancję, że trwałość idzie w parze z wyglądem. Zastosowane w nich szkło sprawia, że nie tylko wyglądają one stylowo, ale są także estetyczne i znacznie łatwiej można utrzymać je w czystości. Co więcej, dostępne są w dwóch wariantach wykończenia – z szybą transparentną W0 lub z sitodrukiem W18, który może stać się ozdobą naszej łazienki. Elementy kabiny kompletnej wykonane są z należytą precyzją przy uwzględnieniu najmniejszych detali.

Zaaranżowanie łazienki w wybranym stylu wiąże się z dopasowaniem każdego elementu do siebie. Tego typu kabina prysznicowa odnajdzie się w każdym wnętrzu. Przez swoją praktyczność połączą się ze stylem nowoczesnym jak również tradycyjnym. Odnajdą się w ekstremalnych warunkach metrażowych, a nowoczesne mechanizmy zainstalowane w kabinie zdają egzamin niezawodności i użyteczności. Każda kąpiel jest przyjemnością, a sprzęt pozostanie wiernym kompanem przez długie lata.

Dodaj komentarz