nowosci od ikea
Kategorie:

Zamień swój dom w przytulny azyl, dzięki jesiennym nowościom od IKEA

Wraz z początkiem jesieni próbujemy zatrzymać chociaż odrobinę lata i słonecznych promieni w naszych czterech kątach. Nowości od IKEA pełne są głębokich ziemistych kolorów, naturalnych materiałów i smukłych kształtów, dzięki którym nasz dom zmieni się w ciepłą, gościnną przestrzeń, a kreatywne rozwiązania dla najmłodszych wypełnią mieszkanie zabawą.

Nadchodzącą porę roku ukoronujmy inspirowanymi tradycyjnym wzornictwem tekstyliami oraz włoskim modernizmem. Pozwólmy naszym ciałom oraz głowom odpocząć, stawiając w nowym sezonie na bardziej zrównoważone produkty w stonowanych barwach. Może podczas 15-minutowej drzemki sprawdzi się wygodna sofa albo poduszka? Poznaj nowości od IKEA i znajdź coś dla siebie.

Nietuzinkowe formy i wzornictwo

Jesienią IKEA prezentuje coś dla zmysłów. Dywan tkany na płasko PEDERSBORG oddziałowuje i pobudza wzrok oraz dotyk. Jego ciekawa forma połączona z naturalną, barwioną wełną sprawi, że pomieszczenie zyska charakteru i będzie wydawało się większe oraz jaśniejsze. A jeśli w domu są dzieci, które rozpiera energia? Wystarczy ułożyć pod nim podkładkę antypoślizgową STOPP FILT, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech. Na sofie ułóżmy z kolei poduszkę w poszewce BRUNSTARR, żeby uzupełnić wystrój pomieszczenia. Ciepłe odcienie i niecodzienne wzornictwo połączone zostały z troską o planetę – poszewka wykonana jest z ręcznie przeszywanej wełny oraz pozyskiwanej z bardziej zrównoważonych upraw bawełny.

Czas na otulenie

Kiedy miesiące stają się chłodniejsze, a dni coraz krótsze, częściej szukamy bliskości. Pled HILLEGÄRD w modnym, żywym kolorze otuli nawet w najchłodniejsze dni. Został on ręcznie utkany przez wykwalifikowanym rzemieślników w ramach długotrwałego partnerstwa z indyjskim przedsiębiorstwem Rangsutra. Niesamowite rękodzieło pledu miesza się z nowoczesnym wzornictwem, a jego produkcja dodatkowo zapewnia stabilne źródło utrzymania. Okrycie możemy zarzucić na tapicerowaną ramę łóżka z narożnym zagłówkiem BLÅKULLEN, która doda komfortu i stylu nawet najmniejszemu pomieszczeniu. Z pewnością sprawdzi się zarówno dla nas samych, jak i podczas wizyty gości. W pokoju zadbajmy także o uspokajającą zieleń. W nawodnieniu roślin pomoże wazon/konewka CHILIFRUKT. Intrygujące połączenie funkcji oraz jej nietypowy kształt, pięknie wyeksponują kwiaty.

Zabawa bez końca

Dzieci swoje nieograniczone pokłady kreatywności często przelewają na papier, tworząc dla rodziców prawdziwe dzieła sztuki. Czasami mali artyści stworzą ich tak dużo, że pojawia się pytanie: jak je przechować, aby ich nie zniszczyć i po latach móc je wspominać? Odpowiedzią jest tuba na rysunki MÅLA, w której pomieszczą się arkusze różnej wielkości. Tuba pomoże nie tylko opiekunom w zachowaniu porządku, ale także dzieciom – dzięki niej każdy obrazek będzie miał odpowiedni domek!

Nowości dostępne są w sklepach IKEA oraz na stronie internetowej IKEA.pl już od 1 lipca 2021 roku.

Dodaj komentarz