meble do kuchni
Kategorie:

Boconcept rozszerza kultową kolekcję princeton o nową ławkę i stołek barowy

W dzisiejszych bezprecedensowych czasach coraz częściej styl projektowania dyktowany zaczyna być rosnącym przywiązaniem do domowego ogniska. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dom stał się czymś więcej, niż tylko i wyłącznie miejscem odpoczynku i oazą spokoju. Współcześnie to już nie tylko miejsce do życia, ale także przestrzeń do poznawania siebie, rozwoju osobistego i rozrywki. Dlatego zapotrzebowanie na materiały o wysokim komforcie, miękkie, otulające formy i organiczne kształty nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia.

Kultowy Princeton

Kultowe krzesło Princeton swoją premierę miało we wrześniu 2020 roku i natychmiast stało się bestsellerem w ofercie marki. Projektant krzesła — Morten Georgsen — genialnie połączył lekkość z wizualnym komfortem pięknych zakrzywionych linii, nadając projektowi subtelną, kobiecą ekspresję. Eleganckie oparcie przyciąga wzrok i kieruje oczy na komfortowe siedzisko. Forma krzesła sprawia, że siedząc w nim mamy wrażenie, że Princeton otula nas, nie odcinając od otoczenia.

Piękne i miękkie nowości

Nowości z kolekcji Princeton bazują na tej samej sylwetce, pozwalając użytkownikowi cieszyć się nowoczesnym designem i komfortem w zupełnie nowy sposób. Możliwość przenoszenia funkcjonalnych mebli w swoim domu jest świetnym sposobem na dodanie mu praktyczności bez poświęcania kolejnych metrów kwadratowych.

Nowa Ławka Princeton znakomicie łączy to wszystko w sobie. Dzięki jej lekkości, z łatwością można ją przenieść z przedpokoju, czy sypialni, do jadalni, gdzie posłuży jako dodatkowe miejsce do siedzenia, a swoim wyglądem doda klimatycznego elementu hygge. Duński komfort, wygoda i przytulność zdominują twoje wnętrze na przykład podczas kolacji z przyjaciółmi.

Stołek barowy posiada tą samą otulającą formę, co bestsellerowe krzesło. Idealnie sprawdzi się przy barze lub wyspie kuchennej

Stołek dostępny jest w dwóch wysokościach: W87/67 x S46 x G54cm oraz W97/76.5 x S46 x G55cm.
Wymiary ławki: W71 x S160 x G52cm

Personalizacja i spójność

Warto podkreślić, że oba nowe produkty mogą być zamówione z podstawą w dwóch różnych kolorach oraz w tapicerce z kolekcji ponad 120 tkanin i skór. Dzięki unikalnemu łańcuchowi dostaw BoConcept, marka gwarantuje ten sam kolor swoich mebli z całej kolekcji. Tak więc zielony aksamit ławki Princeton będzie idealnie pasował do zielonego aksamitu łóżka w sypialni, podczas gdy matowy czarny lakier nóg stołka barowego będzie odpowiadał temu samemu kolorowi stołu w jadalni.

Poznajcie Mortena Georsena

Morten Georgsen — wielokrotnie nagradzany, duński projektant, który na stałe mieszka w Walencji, Hiszpanii. Były juror iF Design Award jest najdłużej współpracującym z BoConcept partnerem – projektuje dla marki bestsellery już od 1993 roku. W jego portfolio znajduje się ikoniczny stół Milano, popularna sofa Como, systemy regałowe Copenhagen i Bordeaux, a także ławka London. Sam projektant mówi, że „prostota i funkcjonalność to podstawowe wartości BoConcept. Często uważa się, że funkcjonalny projekt tworzony jest kosztem piękna. Dlaczego, gdy może mieć obie te rzeczy? Łącząc miłe dla oka proporcje z pięknymi kolorami i materiałami oraz doskonałym rzemiosłem, możesz stworzyć coś, co będzie budziło w ludziach pozytywne emocje”.

Dodaj komentarz