wystroj wnetrz
Kategorie:

Styl japandi w nowej odsłonie płytek wielkoformatowych Ceramiki Paradyż

Subtelna paleta barw, proste formy i naturalna harmonia. Tak w kilku słowach można zdefiniować jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich tego roku – japandi. To właśnie ten styl stał się natchnieniem dla twórców nowych kolekcji Ceramiki Paradyż. Inspirowane drewnem wielkoformatowe płytki Heartwood i Soulwood to prawdziwa kwintesencja minimalizmu i estetyki czerpiącej wprost ze skandynawskiego i japońskiego kanonu piękna.

Powrót do korzeni

Styl japandi to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i surowości skandynawskich wnętrz z ciepłem, naturalnością i harmonią rodem z kraju Kwitnącej Wiśni. Doskonale wpisuje się we współczesne realia, wnosząc do naszych domów to, czego obecnie najbardziej potrzebujemy – spokój, komfort i atmosferę wyciszenia. Zarówno idee te, jak i genialna w swej prostocie stylistyka, znajdują odzwierciedlenie w nowych produktach Ceramiki Paradyż. Inspirowane pięknem naturalnego drewna kolekcje Heartwood oraz Soulwood doskonale wpisują się w nurt japandi, będąc doskonałym przykładem przeniesienia motywów ze świata przyrody na materiał ceramiczny.

Ekskluzywna naturalność

Kolekcję Heartwood cechuje niezwykła, subtelna struktura i delikatny błysk tonalnej grafiki. Znajdziemy w niej bogaty wachlarz aż pięciu wyjątkowych kolorów utrzymanych w ciepłych odcieniach drewna – Crema, Latte, Honey, Toffee oraz Cardamon. Dzięki temu płytki pięknie wypełniają przestrzeń kojącą harmonią, doskonale wpisując się w najmodniejszy styl wnętrzarski tego roku. Pozostawiają też jednocześnie szerokie spectrum możliwości ich zastosowania i umożliwiają tworzenie przeróżnych aranżacji. Wśród dostępnych w secie formatów znajdziemy zarówno płytki w wielkim formacie 19,8 x 119,8 cm i 19,8 x 179,8 cm, jak również dekoracyjne kafle do układania w elegancki wzór chevron – 9,8 x 59,8 cm.

Manifest autentyczności

Kolekcja Soulwood to harmonijne zestawienie pięciu wariantów kolorystycznych: Vanilla, Almond, Chocolatte, Coconut i Masala, które dzięki swej uniwersalności wprowadzają nową jakość, typowy dla stylu japandi komfort i elegancję do wnętrz o klasycznym, minimalistycznym, industrialnym lub nowoczesnym charakterze. Kolekcja zachwyca miękką, ciepło wybarwioną grafiką, delikatnymi sękami oraz wiernie odwzorowującą drewno fakturą w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Płytki dostępne są w formacie 19,8 x 119,8 cm oraz 19,8 x 179,8 cm.

Monumental

Nowo prezentowane kolekcje są doskonałym uzupełnieniem niezwykle dobrze przyjętego przez rynek setu Monumental – 7 kolekcji w wielkim formacie prestiżowej marki Paradyż My Way. To połączenie światowej klasy wzornictwa, designerskiej kolorystyki i najwyższej jakości wykonania. Płytki o imponujących rozmiarach sięgających nawet 120 x 280 cm (grubość 6mm) wiernie oddają wygląd naturalnych materiałów, stając się alternatywą dla coraz mniej dostępnych i bardzo kosztownych surowców występujących w przyrodzie. Kolekcje Heartwood i Soulwood dopełniają tę odważną linię polskiego producenta, zapewniając jednocześnie miłośnikom drewna nowoczesne, minimalistyczne i trwałe rozwiązania.

Dodaj komentarz